Dětský HULMEN - 22.7.2016 - 6.ročník - Hulín - koupaliště

Výsledky :

Kategorie 3-5 let Chlapci:
21 závodníků v kategorii
1. Štěpán Karlík - Hulín - 0:02:05
2. Daniel Hýsek- Věžky - 0:02:05
3. Martin Štěrbík - Hulín - 0:02:19
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 3-5 let Dívky:
14 závodnic v kategorii
1. Eliška Vidlářová - FC Malenovice - 0:02:28
2. Julie Šmídová - Hulín - 0:02:33
3. Tereza Takáčová - Hulín - 0:02:34
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Chlapci:
13 závodníků v kategorii
1. Lukáš Mikulík - Cykloteam MXM Hulín - 0:07:17
2. Věnek Valenta - Olomouc - 0:07:21
3. Tomáš Raška - Bohuňovice - 0:07:28
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Dívky:
16 závodnic v kategorii
1. Sandra Karasová - Plavecké sporty KM - 0:07:44
2. Stela Zajícová - Rudá Hvězda Kroměříž - 0:07:48
3. Nikol Mikešová - Kroměříž - 0:08:07
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Chlapci:
19 závodníků v kategorii
1. Kamil Večerka - Popovice - 0:06:36
2. Matyáš Klement - TUFO Otrokokovice - 0:07:10
3. Tomáš Rafaj - Sádlík - 0:07:10
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Dívky:
11 závodnic v kategorii
1. Emma Zajícová - Rudá Hvězda Kroměříž - 0:07:08
2. Anna Marie Pražáková - Hulín - 0:07:23
3. Veronika Machová - Napajedla - 0:07:38
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Chlapci:
18 závodníků v kategorii
1. Honza Hyneček - TUFO CZ Otrokovice - 0:11:59
2. Ondřej Kühr - Alpinning Hulín - 0:12:21
3. Šimon Pospíšil - Ludslavice - 0:12:23
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Dívky:
14 závodnic v kategorii
1. Silvie Beňová - ZAPRO TEAM - 0:12:58
2. Karolína Mikulíková - Cykloteam MXM Hulín - 0:12:59
3. Hedvika Bláhová - Plavecké sporty KM - 0:13:07
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Chlapci:
11 závodníků v kategorii
1. David Pluhař - PSKV Kroměříž - 0:10:28
2. Daniel Štoll - Hulín - 0:11:21
3. Alexandr Paťava - SKM VM - 0:11:36
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Dívky:
8 závodnic v kategorii
1. Michaela Urbanová - PSKV Kroměříž - 0:11:19
2. Natálie Paťavová - SKM VM - 0:12:06
3. Marie Vinklárková - MG BIKE TEAM - 0:12:18
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Chlapci:
3 závodníci v kategorii
1. Vojtěch Neradil - TUFO CZ Otrokovice - 0:15:52
2. Vít Balcárek - Hulín - 0:18:22
3. Dominik Šťastník - Kroměříž - 0:18:45
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Dívky:
2 závodnice v kategorii
1. Lucie Miklišová - PSKV Kroměříž - 0:17:00
2. Denisa Pluhařová- PSKV Kroměříž - 0:18:50
Kompletní výsledky : zde.

Fotky : stupně_vítězů , milanjonak , fotohorakbrest

  • kategorie 1 : 3-5 let (ročník 2011 - 2013)
  • kategorie 2 : 6-7 let (ročníky 2009, 2010)
  • kategorie 3 : 8-9 let (ročníky 2007, 2008)
  • kategorie 4 : 10-11 let (ročníky 2005, 2006)
  • kategorie 5 : 12-13 let (ročníky 2003, 2004)
  • kategorie 6 : 14-15 let (ročníky 2001, 2002)
  • Pro zařazení do kategorie není určující datum narození dítěte, ale ročník narození.

    Pořádá triatlonový oddíl ASPOT Hulín.

    Termín konání : pátek 22.7.2016 v 17:00 hodin na Hulínském koupališti. Prezentace od 16:00 hod.

    Trasy kategorií zde : TRASY

    Více informací : plakát 

    ASPOT Hulín
    WebZdarma.cz
    

    ASPOT HULÍN - triatlonový oddíl

    Profily členů

    V rubrice Členové jsem k jednotlivým aktivním členům našeho oddílu umístil profily jejich dosavadních sportovních úspěchů. Neváhejte a podívejte se. Je to určitě zajímavé a dalo mi to spoustu práce.

    Sportovní činnost v roce 2012

    Zde je přímý odkaz na shrnutí naší sportovní činnosti v uplynulé sezóně, v roce 2012.

    Hulmenská desítka 2012 a dětský běžecký závod

    Vice informací zde

    Pár bloggerů:

    Sportovní akce