Dětský HULMEN - 21.7.2017 - 7.ročník - Hulín - koupaliště

Výsledky :

Kategorie 3-5 let Chlapci:
26 závodníků v kategorii
1. Jakub Dedek - Lipník nad Bečvou - 0:00:57
2. Jan Olšák - Holešov - 0:01:03
3. Václav Jakubo - Vyškov - 0:01:08
4. Lukáš Trubelík - Napajedla - 0:01:08
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 3-5 let Dívky:
14 závodnic v kategorii
1. Tereza Takáčová - Hulín - 0:01:05
2. Anna Špilerová - Přerov - 0:01:07
3. Adéla Řeháčková - Praha - 0:01:13
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Chlapci:
10 závodníků v kategorii
1. Nikos Kotopulos - Zlín - 0:07:25
2. Štěpán Karlík - Hulín - 0:07:45
3. Matouš Petlach - Kroměříž - 0:08:00
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Dívky:
10 závodnic v kategorii
1. Marie Kučová - Přerov - 0:07:55
2. Agáta Stará - Líbeznice - 0:08:15
3. Karolína Slámková - Kroměříž - 0:08:16
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Chlapci:
16 závodníků v kategorii
1. Pavel Vrubel - Prusinovice - 0:06:12
2. Matěj Dedek - Lipník nad Bečvou - 0:06:25
3. Petr Dalziel - Hulín - 0:06:38
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Dívky:
13 závodnic v kategorii
1. Agáta Slámková - Kroměříž - 0:06:36
2. Veronika Chudárková - Zlín - 0:06:43
3. Kristýna Křupalová - Lípa - 0:06:48
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Chlapci:
18 závodníků v kategorii
1. Mikis Kotopulos - Zlín - 0:10:45
2. Jakub Kovařík - Vsetín - 0:11:08
3. Tomáš Neradil - Hulín - 0:11:27
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Dívky:
19 závodnic v kategorii
1. Barbora Žaludková - Zlín - 0:12:02
2. Lucie Krhouská - Zlín - 0:12:11
3. Kateřina Menšíková - Hulín - 0:12:30
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Chlapci:
6 závodníků v kategorii
1. Šimon Páník - Zlín - 0:11:02
2. Adam Dostál - Otrokovice - 0:11:45
3. Dominik Pělucha - Třebětice - 0:12:02
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Dívky:
10 závodnic v kategorii
1. Natálie Dudová - Kroměříž - 0:11:48
2. Marie Vinklárková - Líšná - 0:11:59
3. Apolena Žáková - Brankovice - 0:12:17
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Chlapci:
4 závodníci v kategorii
1. David Pluhař - Lutopecny - 0:15:14
2. Vít Balcárek - Hulín - 0:17:15
3. Jakub Richter - Hulín - 0:17:51
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Dívky:
3 závodnice v kategorii
1. Michaela Urbanová - Trávník - 0:16:30
2. Denisa Navrátilová - Lipník nad Bečvou - 0:22:00
3. Anička Kytlicová - Kroměříž - 0:22:16
Kompletní výsledky : zde.

Výsledky : PDF

Fotky : Fotky od Jana Salače

Triatlonový závod pro dětské kategorie :



ASPOT Hulín
WebZdarma.cz


ASPOT HULÍN - triatlonový oddíl

Profily členů

V rubrice Členové jsem k jednotlivým aktivním členům našeho oddílu umístil profily jejich dosavadních sportovních úspěchů. Neváhejte a podívejte se. Je to určitě zajímavé a dalo mi to spoustu práce.

Sportovní činnost v roce 2012

Zde je přímý odkaz na shrnutí naší sportovní činnosti v uplynulé sezóně, v roce 2012.

Hulmenská desítka 2012 a dětský běžecký závod

Vice informací zde

Pár bloggerů:

Sportovní akce