KEPÁK X TRAIL JEDOVNICE 2008 (0,4 - 16 - 4) - 24.8.2008

V neděli 24.8.2008 se v Jedovnici, v autokempu Olšovec uskutečnil závod v terénním triatlonu i s oddílovou účastí. Určitě není překvapení, že tím účastníkem není nikdo jiný, než náš nejaktivnější člen - Martin Polák.

Reportáž přímo od Polcara :

Nazdar Borci. Tak jsem v neděli vyvezl rodinku na výlet a při tom jsem si dal krátkej triaton v Jedovnici (0,4 - 16 - 4). Hned jak jsem uviděl skoro profesionálně přichystané depo a závodníky okolo, kteří rovněž nevypadali jako nějaká "béčka", bylo jasné že půjde o kvalitní závod. V něm nakonec startovalo 87 závodníků (73 mužů a 14 žen). Vydal jsem se hledat své místo v depu a při tom jsem zjistil že po posledním závodě v Březůvkách se mi "kousla" zadní brzda. Při promazání bovdenu se mi povedlo namazat i zadní kotouč. Ale to už jsem neřešil a připravoval se na závod. Plavalo se 400m v místním rybníku Olšovec kde kvalita vody nebyla zrovna nejlepší. Teplota vody byla 18°C, což proti teplotě vzduchu 16°C znamenalo, že se ve vodě ohřejem. I tak drtivá většina závodníků použila neopreny. Na 16 km dlouho cyklistickou část jsem vyrážel za první třetinou startovního pole. Kolo bylo rychlé ve zvlněném terénu po lesních cestách, lehkým terénem, bez těžkých technických useků. Ztratil jsem pár míst, když jsem se neudržel skupiny, která se po plavání vytvořila. Ale díky namazanému zadnímu kotouči jsem nemněl ve sjezdech konkurenci. Do depa jsem přijel zároveň s prvním závodníkem, který ale již doběhl do cíle a mně teprve 4km běhu čekalo. Běžecká trasa částečně kopírovala trať kola. Běh není moje nejlepší disciplína. A proto ani mohutné povzbuzování houbařek nepomohlo a bylo z toho nakonec jen  64 místo celkově a 17 místo v kategorii.

Celkové pořadí :

Umístění členů oddílu:

Kompletní výsledky : zde .

Zpět

 

 


ASPOT Hulín
WebZdarma.cz


ASPOT HULÍN - triatlonový oddíl

Profily členů

V rubrice Členové jsem k jednotlivým aktivním členům našeho oddílu umístil profily jejich dosavadních sportovních úspěchů. Neváhejte a podívejte se. Je to určitě zajímavé a dalo mi to spoustu práce.

Sportovní činnost v roce 2012

Zde je přímý odkaz na shrnutí naší sportovní činnosti v uplynulé sezóně, v roce 2012.

Hulmenská desítka 2012 a dětský běžecký závod

Vice informací zde

Pár bloggerů:

Sportovní akce