Štěpánský běh 2009 (běh 10 km) - 20.ročník - 26.12.2009 - Zlín-Příluky

Dalším tradičním závodem ve Zlínském kraji v tomto vánočním období, je Štěpánský běh ve Zlíně - Přílukách. Na prosinec netypicky teplé počasí přilákalo 69 mužů a 10 žen. Mezi startujícími byli i dva zástupci našeho oddílu. Jako již tradičně - Polcar a taky Tomáš Neradil, který se představil ve výborné formě. Umístěním to bylo "jen" osmé místo, ale ve vynikajícím čase - 34:32, pouhé dvě minuty za vítězem. Za ním skončilo spousta známých jmen, včetně Petra Vabrouška. Ani Polcar jako borec na konec (dle jeho slov), nezklamal. Na jeho čase, který byl na stejné trati jako Mikulášský běh před dvěma týdny o více jak dvě minuty horší, se podepsalo několik řízků a chlebíčků. Jen neuvedl, zda těsně před závodem, nebo asi nejspíše v předchozích svátečních dnech. No, klobouk dolů, aspoň se od nich dokázal odtrhnout. Dokonce i s tím "borcem na konec" to při pohledu na výsledkovou listinu, tentokrát neplatilo doslovně.
A ještě oficiální komentář : Při závodu bylo oblačno při teplotě 3° C, trať byla suchá. Závod byl rozčleněn do 3 kol o délce 3,33 km. Závod byl velmi rychlý a zhruba po jednom kilometru se v čele usadila čtyřčlenná skupina ve složení Svaťa Janečka, Jan Čelůstka, Ondra Navrátil a Přema Žaludek. Tato čtveřice vydržela pohromadě až do posledního kilometru, který rozhodl, že z celkového vítězství se nakonec radoval Jan Čelůstka v traťovém rekordu 32:32. Mezi ženami zvítězila s obrovským náskokem Zuzana Weissová.

Celkové pořadí :
1. Jan Čelůstka - AUTHOR TUFO Zlín - 32:32
2. Přemysl Žaludek - Cyklogat Zlín - 32:42
3. Svatopluk Janečka - Cyklogat Zlín - 32:45

Pořadí členů oddílu ASPOT Hulín :
8. Tomáš Neradil - 34:32 (8.místo v kategorii Muži A)
68. Martin Polák - 53:56 (45.místo v kategorii Muži A)

Kompletní výsledky : zde

zpět


ASPOT Hulín
WebZdarma.cz


ASPOT HULÍN - triatlonový oddíl

Profily členů

V rubrice Členové jsem k jednotlivým aktivním členům našeho oddílu umístil profily jejich dosavadních sportovních úspěchů. Neváhejte a podívejte se. Je to určitě zajímavé a dalo mi to spoustu práce.

Sportovní činnost v roce 2012

Zde je přímý odkaz na shrnutí naší sportovní činnosti v uplynulé sezóně, v roce 2012.

Hulmenská desítka 2012 a dětský běžecký závod

Vice informací zde

Pár bloggerů:

Sportovní akce